Opowieść Wigilijna - Dębe

2019.12.20

Czas Bożego Narodzenia to dla każdego człowieka czas ciepła, dobroci, miłości i magii. W taki  nastrój wprowadziły nas dzieci, które w pięknych przygotowanych kostiumach, scenografii , przedstawiały narodzenie Jezusa. Przy śpiewie aniołów do żłóbka hołd pospieszyli złożyć pastuszkowie,   królowie oraz dzieci. Każdy przyniósł dzieciątku podarki. Inscenizacja wzbogacona była pięknymi kolędami, pastorałkami oraz tańcem. Mali aktorzy spisali się na medal. Z wielkim zaangażowaniem przedstawiali swoje role, za co otrzymali ogromne brawa widowni. Po przedstawieniu wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia oraz częstowali się przygotowanymi daniami. W ten piękny uroczysty dzień  o dzieciach nie zapomniał gwiazdor, który dla każdego przygotował niespodziankę. W zamian dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, a nawet wspólnie z gwiazdorkiem  zatańczyły.  Za upominki przedszkolacy pięknie podziękowały i serdecznie gościa zaprosiły za rok.