MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU - DĘBE

2019.12.06

6 grudnia dzieci z wielką niecierpliwością czekały na bardzo miłego gościa w pięknym czerwonym stroju, długą białą brodą, a przede wszystkim z wielkim workiem prezentów na plecach. Jak dojedzie ten wesoły pan skoro nie ma śniegu? Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał na siebie długo czekać. Nasz gość pozostawił prezenty dla każdego malucha w butach. Przedszkolaki z wielką radością zabrały swoje podarki, a wierszem i piosenką serdecznie dziękowały. Dzień Mikołaja był doskonałą okazją do zrealizowania kolejnego ,,Tęczowego Dnia``- koloru czerwonego naszej innowacji pedagogicznej, Bawiąc się dzieci klasyfikowały, segregowały przedmioty i figury.Dzień minął w miłej atmosferze i sprawił dzieciom wiele radości. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i prosimy,aby odwiedził nas za rok.