Dzień Misia - Dębe

2019.11.25

W poniedziałek 25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego dnia do przedszkola każde dziecko przyszło ze swoim misiem. Każdy był najukochańszy i wyjątkowy, bo tak zaprezentowały swojego misia kolegom dzieci. Uroczysty dzień rozpoczął się od poznania historii święta pluszowego misia. Dzieci uczestniczyły w zabawach, konkursach dotyczących misiów, bawiły się przy piosenkach oraz prezentowały misiowe tańce. Wykonywały prace plastyczne, których bohaterem był oczywiście miś. Degustowały słodki miodek. Pani Żaneta, mama Weroniki i Mirka przygotowała dla dzieci misiowe ciasteczka. Na zakończenie dnia misiowi odśpiewaliśmy sto lat, a każdy przedszkolak otrzymał od misia odblask na kurtkę.