Dzień Seniora - Dębe

2019.01.28

Dzień Seniora to szczególna uroczystość, podczas której wnuczęta mogą wyrazić miłość i przywiązanie do swoich dziadków, Na uroczystość, która odbyła się w Sali Wiejskiej w Dębe, przybył pan wójt Marcin Filoda. Mali artyści w programie z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem i uśmiechem odbierali kierowane pod ich adresem słowa.Pan wójt pogratulował dzieciom udanego występu. Skierował do seniorów wiele ciepłych  słów . Podkreślił, że są niezwykle pomocni i ważni w wychowaniu młodego człowieka, To ,,niezwykle skarby``  pełne ciepła, wrażliwości i miłości. To był wyjątkowy dzień. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.