Dzień Pluszowego Misia - Dębe

2018.11.27

Z okazji Dnia Misia zostaliśmy zaproszeni przez panią Alinkę oraz dzieci z Przedszkola w Prusinowie na wspólne obchody urodzin misia. Każdy maluch zabrał ze sobą swojego misia przyjaciela i wyruszyliśmy na wycieczkę. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki miały okazję poznać historię pluszowego misia oraz uczestniczyć w różnego rodzaju zabawach ze swoim przyjacielem. Wielką atrakcją dla dzieci była wizyta Kubusia Puchatka, który przyniósł dla wszystkich słodkie co nieco. Każde dziecko wykonało i wręczyło misiowi niespodziankę, a następnie wspólnie z gościem bawiło się przy misiowych przebojach. Mamy nadzieję, że to wielkie przyjęcie dla misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Pani Alince i przedszkolakom serdecznie dziękujemy.