Apel z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - Dębe

2018.11.09

Z okazji zbliżającej się 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszym przedszkolu 9.11.18 zorganizowaliśmy uroczysty apel poświęcony naszej ojczyźnie. Gościem honorowym był pan radny Kazimierz Wicher oraz pani sołtys Natalia Kosicka. Podczas uroczystości dzieci prezentowały wiersze i utwory patriotyczne opowiadające o historii Polski, miłości do kraju ojczystego oraz symboli narodowych naszego kraju. Była to lekcja historii, którą tworzyliśmy wspólnie z rodzicami. W programie  wykorzystane zostały bowiem wiersze patriotyczne pisane przez rodziców. Punktualnie o godz. 11.11 zaśpiewaliśmy ,,Mazurka Dąbrowskiego``. Dzień Niepodległości w naszym przedszkolu był bardzo uroczysty i mamy nadzieję, że na długo zapadnie on w pamięci naszych małych patriotów.