Uroczystość zakończenia przedszkola - Dębe

2018.06.20

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego w naszym przedszkolu odbyła się 20.06.18. Dzieci przedstawiły  przygotowany program artystyczny w którym prezentowały  wiersze, piosenki oraz  tańce. Nie zabrakło także poloneza. Młodsze dzieci pożegnały 6- latków. Po odśpiewaniu piosenki ,,Wakacje`` nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola oraz pamiątkowych książek z życzeniami sukcesów.  Wręczono również dyplomy- podziękowania za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom. Na zakończenie uroczystości nasi absolwenci podziękowały i wręczyły kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola i zaprosiły na słodki poczęstunek. Wszystkim dzieciom oraz rodzicom życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.