Wycieczka do szkoły - Dębe

2018.06.14

Fakt pójścia do szkoły stanowi różny moment w życiu dziecka. Ważnym elementem dla maksymalnego złagodzenia stresu związanego z przekroczeniem progu jest rozwiązaniem i systematyczne utrzymywanie kontaktów ze szkołą. Nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej w Lubaszu. Na miejscu zostaliśmy bardzo miło przywitani przez panią dyrektor placówki i wychowawczynię klasy III . Wspólnie z uczniami klasy III przedszkolacy wzięli udział w zajęciach szkolnych przygotowanych przez panią Bożenę Kaźmierczak. Dzieci miały okazję zapoznać się z klasą lekcyjną, ale także pomieszczeniami szkolnymi. Na pożegnanie umówiliśmy się na kolejne spotkanie zapraszając uczniów do naszego przedszkola.