Dzień Seniora - Dębe

2018.01.20

W sobotę 20.01.2018 roku już po raz kolejny na sali wiejskiej w Dębe uroczyście obchodziliśmy Dzień Seniora. To szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie. Sobotnia uroczystość zgromadziła dużą liczbę uczestników, wśród których nie zabrakło także zaproszonych gości, których serdecznie powitała pani gospodyni - Sołtys Natalia Kosicka. W tym szczególnym dniu życzenia seniorom składał pan wójt Marcin Filoda oraz przedszkolacy. Swoimi wierszykami, piosenkami i tańcami mówiły, jak bardzo ich potrzebują, kochają i jak bardzo wani są w ich życiu. Dla zgromadzonych gości były wręczone kwiaty i podziękowania. Podziękowaniem za występ dzieci był uśmiech, oklaski i wzruszenie wszystkich zebranych seniorów.