Magiczna Noc...- Dębe

2017.12.22

Dnia 20.12.2017 w naszym przedszkolu dzieci przedstawiały ,,Jasełka``. W tym roku uroczystość i spotkanie wigilijne odbyło się na sali wiejskiej w Dębe. Gośćmi honorowymi na naszej Jasełka była pani dyrektor E. Sobkowiak, pan dyrektor R. Bilski oraz rodzice. Piękna scenografia wprowadziła zebranych w świąteczny nastrój. Na tle betlejemskiej scenerii młodzi aktorzy prezentowali swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Mali aktorzy prezentowali się doskonale. Wszyscy ulegli magii świąt. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem, składali sobie życzenia i wzięli udział w uroczystej wieczerzy przygotowanej przez rodziców. Nie zabrakło także specjalnego gościa- Gwiazdora, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Specjalny prezent otrzymały maluchy do przedszkola...
Wszystkim przedszkolakom należą się słowa pochwały za piękny występ. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak pięknej uroczystości.