Mikołajki - Dębe

2017.12.06

Mikołajki to jeden z najpiękniejszych dni w roku dla przedszkolaka. Już od samego rana dzieci ubrane w stroje Mikołaja z niecierpliwością oczekiwały przyjścia tak wspaniałego gościa. Oczekując Mikołaja dzieci z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły w zabawach, tańcach oraz rozwiązywały zagadki. Po zakończonej zabawie, dzieci nadsłuchiwały dzwoneczków, które świadczyłyby, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj. A tu dzwonek do drzwi... Dzieci szczęśliwe, rozpromienione wyruszyły do korytarza, gdzie czekał na nich cały szereg pięknych paczek. Radość była ogromna. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie wykonanymi pracami, zaśpiewały piosenkę. Na koniec spotkania dzieci częstowały się słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Dzień ten upłynął bardzo miło, szkoda tylko, że na kolejną wizytę musimy czekać aż rok....