Dzień Misia - Dębe

2017.11.24

Miś pluszowy, łaciaty i czarny. Każdy z nich obchodził swoje święto w naszym przedszkolu. Każdy przedszkolak tego dnia przyniósł ze sobą swojego ulubionego misia, który towarzyszył mu cały dzień, a nawet wybrał się na wycieczkę do Przedszkola w Prusinowie. Misie wspólnie z dziećmi oglądały teatrzyk pt. ,,Rady Dobrej Wróżki``. Wróżka Dobra Wróżka zachęcała dzieci do aktywności ruchowej, higieny osobistej, rozwijania zainteresowań oraz uprawiania sportu. Przedstawiła także negatywne skutki  złych nawyków żywieniowych, lenistwa, przyzwyczajeń. Po obejrzeniu teatrzyku wspólnie świętowaliśmy urodziny misia. Dzieci  poznały historię maskotki, brały udział w zabawach i konkursach. Przedszkolacy z wielką radością opowiadały o własnych ulubieńcach. Spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem 200 lat dla misia oraz pysznym torcikiem przygotowanym z okazji urodzin misia przez gospodarzy. Zabawa była doskonała. Serdecznie dziękujemy za tak mile spotkanie pani Alince oraz Ewie.