Leśne Skrzaty - dziękują Rodzicom

2013.10.21

Trwające od dłuższego czasu przygotowania uwieńczone zostały przepiękną fotografią, którą Państwo zobaczycie w kalendarzu na rok 2014, które Przedszkole „Bajka” w Lubaszu przygotowuje. Dziękuję wszystkim Rodzicom za pomysłowość, zaangażowanie i współpracę. Szczególnie dziękuję p. M. Kulwas, M. Z. Chodzyńskim, A. Jęśko, D. P. Grencel, S. Błażyńskiej, A. M. Matusiak, M. Piotrowskiej, D. Wiza, Państwu Woś. Dzięki takiej współpracy osiągnęliśmy razem nie tylko cel jakim było przygotowanie fotografii do kalendarza, a przede wszystkim wspaniałą zabawę Rodziców z dziećmi. Takie wspólne edukacyjne przygotowanie to najlepszy przykład na harmonijne dzieci wychowanie.
                                                                                                       A. Jahns