WIELKI SUKCES NASZYCH DZIECI

2020.06.01

Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice

Radosna nowina. Mam zaszczyt ogłosić, że również w tym roku szkolnym nasze Dzieci z naszego Przedszkola zdobyły czołowe miejsca w  XVII Konkursie Recytatorskim "Bractwo Brzechwy, Tuwima i innych autorów" w Krzyżu Wielkopolski:

I miejsce exequo:
- Klara Niezborała  - Przedszkole „BAJKA”  w Lubaszu za wiersz „Kłamczucha”
T. Brzechwy,
- Liliana Kaczorek  - Przedszkole „BAJKA”  w Lubaszu za wiersz „Spóźniony słowik”
T.  Tuwima
,

II miejsce exequo:
- Ignacy Stęsik  - Przedszkole „BAJKA” w Lubaszu, oddział w Miłkowie za wiersz „Czarodziejski pies” J. Brzechwy,
- Zofia Hanelt  - Przedszkole „BAJKA” w Lubaszu za wiersz „Trudna zagadka”
D. Wawiłow,

III miejsce exequo:
- Janina Kuśmierczyk – Przedszkole „BAJKA” w Lubaszu za wiersz „Bambo”
J. Tuwima,
- Julia Madaj – Przedszkole „BAJKA” w Lubaszu za wiersz „Kłamczucha”
J. Brzechwy,

Wyróżnienie:
- Aleksandra Dmytrasz - Przedszkole „BAJKA” w Lubaszu, oddział w Stajkowie za wiersz „Żuk” T. Brzechwy.

W okresie pandemii trochę inaczej wyglądał Konkurs Recytatorski  -  Dzieci występowały online. Kochani byliście cudowni. Wspaniała recytacja i cudowna interpretacja . Nie wszystkie Dzieci zdobyły czołowe miejsca, ale wszystkim bardzo serdecznie GRATULUJĘ!!!!!!
U mnie Wszyscy jesteście WYGRANI!!! Bardzo dziękuję Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom Wychowawcom za przygotowanie, wielkie zaangażowanie i Wasze wsparcie, życzliwość i pracę na rzecz Naszego Przedszkola - Naszej Bajki. Wasza akceptacja planów i zamierzeń Przedszkola to ogromna pomoc w kształtowaniu i wychowaniu naszych Dzieci. Szczególnie teraz w tym trudnym dla edukacji czasie - zdalnego nauczania.
Jeszcze raz GRATULUJĘ i życzę dalszych sukcesów.

Serdecznie pozdrawiam i mocno ściskam
                                        Elżbieta Sobkowiak Dyrektor Przedszkola BAJKA w Lubaszu
Nauczanie zdalne 3 i 4-latki