Wigilia w Przedszkolu

2018.12.23

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 21 grudnia. W tym dniu na nasze zaproszenie przybył do Przedszkola Pan Wójt Marcin Filoda, który razem z nami zasiadł do wspólnego stołu, gdzie składaliśmy sobie życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Podczas spotkania panował świąteczny nastrój wypełniony radością. Na koniec spotkania Pan Wójt przyprowadził do Przedszkola Gwiazdorka, który obdarował wszystkie dzieci oraz Panie słodkimi upominkami. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia. Był to wspaniały dzień dla nas wszystkich.

Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do wszystkich płynące z serca życzenia: radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym roku.

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola „Bajka” w Lubaszu