2018.12.06

Dzisiaj od rana czekały na dzieci niespodzianki. W każdej z grup odbywały się ciekawe zajęcia związane ze Świętym Mikołajem, były zabawy, konkurencje, zadania i piękne prace plastyczne. Ubieraliśmy choinki, śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. W niektórych salach znalazły się listy od Świętego, w których były zadania oraz ważny przezkaz informacji. Nie obyło się równiez bez odwiedzin wyczekiwanego gościa, który odwiedził wszystkie nasze grupy w towarzystwie Pani Dyrektor i zostawił podarki. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich były również odwiedziny zaprzyjaźnionych Elfów wraz z Mikołajem, którzy wzbudzili zachwyt i podziw nie tylko u dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby ten dzień był dla dzieci wyjątkowy! Dziękujemy za poświęcony czas!

ŚWIĘTA TUŻ  TUŻ  - ,, Gromadka Kubusia Puchatka"

Pierwszy tydzień grudnia  w naszej placówce to zawsze czas niezwykły i wyjątkowy dla naszych przedszkolaków. To czas, kiedy zaczynamy czuć niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dla dzieci w naszym przedszkolu czas ten jest szczególnie ważny, ponieważ przygotowują się one na nadejście wyjątkowego gościa,  jakim jest święty Mikołaj.

W tym roku dzieci również bardzo się starały, aby godnie przywitać naszego gościa.  Listy do św. Mikołaja zostały napisane , choinka pięknie przystrojona, sala  wysprzątana . Więc dzisiaj 6 grudnia z niecierpliwością czekaliśmy na to co się wydarzy.                                             A działo się bardzo dużo...

Po przyjściu do przedszkola okazało się, że Mikołaj o Nas nie zapomniał i zostawił co nieco pod choinką. Otrzymaliśmy  list a wraz z nim informację od św. Mikołaja. Prezenty były, ale Mikołaj przesłał nam również notatkę od jego pomocników  Elfów , które bacznie Nas obserwują i proszą o dobre zachowanie. A niespodzianek  było co niemiara : kalendarz adwentowy, bombka z inicjałami, zabawki oraz słodycze. Cała grupa otrzymała również gry planszowe -dobble, wktóre uwielbiamy grać. Odwiedził Nas również pomocnik św. Mikołaja, który wraz z Panią Dyrektor roznosił prezenty wszystkim dzieciom z przedszkola.  Przedszkolaki obiecały, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu.
A kiedy pożegnaliśmy naszych gości  na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku.

CIĄGLE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY,  NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ,  ALE BEZINTERESOWNIE WYCIĄGAJĄ RĘCE,  I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC !

Dziękujemy Rodzicom Kasi, Lenki i Korneli  za to co najcenniejsze - uśmiech na twarzy dzieci.

,, Gromadka Kubusia Puchatka"  wraz z Paniami