Apel Niepodległości - Pszczółki

2018.11.07

W dniu 7 listopada w naszej grupie odbył się Apel Niepodległości z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na początku spotkania nastąpiło pasowania na przedszkolaka Stasia Mądrowskiego, a następnie dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały się w tańcach. Podczas występu Dumnie odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. Spotkanie upłynęło nam w miłej, radosnej i sympatycznej atmosferze.

Bardzo serdecznie dziękuje rodzicom za udział, zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.