Przedszkole BAJKA w Lubaszu

Krasnal Hałabała na wycieczce w Poznaniu

2018.06.12

11 czerwca grupa „Krasnal Hałabała” wraz z grupą „Gumisie” wybrała się na wycieczkę do Poznania. Pierwszym punktem wycieczki był Inea Stadion, na którym zobaczyliśmy salę konferencyjną, szatnię makietę stadionu, ścianę z autografami wszystkich piłkarzy a także murawę, trybuny i lożę prezydencką. Zwiedzanie stadionu nie mogło odbyć się bez pamiątkowego zdjęcia przy lokomotywie. Kolejnym punktem wycieczki była Manufaktura Słodyczy „Słodkie Czary – Mary” na Starym Rynku. Dzieci brały udział w warsztatach tworzenia słodyczy. Każde dziecko pod bacznym okiem instruktorów wykonało swojego lizaka, którego można było zabrać do domu. Następnie po obfitym posiłku wybraliśmy się do Galerii Pestka na plac zabaw, na którym czekała na nas świetna zabawa. Po dwóch godzinach szaleństwa na trampolinach, labiryntach, zjeżdżalniach i kulkach na podsumowanie naszego wyjazdu udaliśmy się na lody. Dzień był zapełniony atrakcjami. Bardzo zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do Lubasza.