Śniadanko Wielkanocne i "Zajączek"

2018.03.29

28 marca wspólnie usiedliśmy przy przedszkolnym śniadanku wielkanocnym. Pani Dyrektor Elżbieta Sobkowiak złożyła wszystkim gorące życzenia, następnie wspólnie odmówiliśmy modlitwę i rozpoczęliśmy ucztę.

Po śniadanku Pani Dyrektor wręczyła wszystkim Paniom niespodziankę od „zajączka”, a dzieciom opowiedziała o niespodziance, którą pomogła zakupić zajączkowi RADA RODZICÓW (dywan interaktywny-multimedialny), który został zamontowany w jednej z naszych sal.

Po śniadanku rozeszliśmy się do sal, gdzie odbywały się zabawy i konkurencje, a następnie wybraliśmy się na poszukiwanie prezentów od zajączka dla dzieci. Zabawa była wyśmienita a buziaki zadowolone.

Na koniec życzymy wszystkim zdrowych, radosnych ŚWIĄT  oraz bogatego zajączka i mokrego dyngusa!!!