Pasowanie Krasnoludków

2012.10.24

„Idzie sobie przedszkolaczek, śpiewa, tańczy, no i skacze. Dziś też powód ma do śmiania, bo to dzień jest pasowania”.

Dnia 24 października odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z grupy „Krasnoludki” zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków Przedszkola Bajka w Lubaszu. W uroczystości wzięli udział rodzice, dyrekcja oraz starsi koledzy z grupy Troskliwe Misie.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny: były piosenki oraz wierszyki. W tym pogodnym nastroju po części artystycznej Pani Dyrektor za pomocą olbrzymiego ołówka dokonała uroczystego pasowania. Świeżo upieczeni przedszkolacy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami.

Uroczystość zakończyła się wspólną zabawą przy muzyce  i zaproszeniem na pyszny poczęstunek.

Z pełnymi brzuszkami i w radosnych nastrojach dzieci i rodzice wracali do domu, a niezapomniane przeżycia długo zostaną zachowane w pamięci i na fotografiach.