Jasełka u ,,Gromadki Kubusia Puchatka"

2017.12.22

W poniedziałek, 18 grudnia w naszej grupie  odbyły się  Jasełka pod tytułem ,,Anielski Chór". Przedszkolaki  przedstawiły historię narodzenia Jezusa. Dzieci z pełnym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role  i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.  Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd,  recytacji wierszy i świątecznych tańców .

Piękne stroje, scenografia bożonarodzeniowej stajenki, świątecznie nakryte stoły z poczęstunkiem, a przede wszystkim wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły niezwykle miły i świąteczny nastrój oraz ciepłą atmosferę wśród gości. Miłą niespodziankę sprawił dzieciom Gwiazdor obdarowując je wspaniałymi prezentami. Święta Bożego Narodzenia są, jak powszechnie wiadomo, najbardziej rodzinnymi  i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział i zaangażowanie w tej przepięknej uroczystości.