Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

PRZEDSZKOLE "BAJKA" w LUBASZU
ul. Podgórna 5
64-720 Lubasz
tel/fax. 67 255 62 21

 

 

 

 

 

 

833897 odwiedzin

Dzień pełen niespodzianek- ,, Gromadka Kubusia Puchatka"

2017.12.05W minionym tygodniu nasza grupa  pisała  listy do św. Mikołaja, który zamieszkuje daleką Laponię. Nie stanowił problemu fakt, że dzieci jeszcze nie potrafią pisać, ponieważ zamiast liter przedszkolacy  narysowali obrazki - jaki prezent chciałyby dostać.  Mikołaj jest przecież mądry i na pewno zrozumie, co każde dziecko narysowało!

Przychodząc dzisiaj do przedszkola nikt z naszej grupy nie myślał, że czeka na nas niespodzianka i to niejedna. Po pierwsze dostaliśmy odpowiedź od Świętego Mikołaja, który przysłał nam list, film , dyplom ,, Grzecznych Dzieci" oraz  prezent. Po rozpakowaniu okazało się , że są tam aniołki, które trzeba ozdobić i zabrać ze sobą do domu, były również kolorowanki i oczywiście coś słodkiego- bo jak wszyscy wiedzą Mikołaj uwielbia łakocie.

 Druga niespodzianka - to choinka , którą dostaliśmy dzisiaj w prezencie od mamy Kasi. Po wysłuchaniu opowiadania związanego z tradycjami ubierania choinki  przystąpiliśmy do działania. Wszyscy chętnie uczestniczyli w dekorowaniu naszego pięknego drzewka.    Brakuje jeszcze łańcucha , który wzmocni nasze więzy przyjaźni w przedszkolu, ale tym zajmiemy się jutro.

Dziękujemy serdecznie Mamie Lenki i Mamie Kasi za dzisiejszy dzień - pełen radości  i szczęścia . DZIECI WRAZ Z PANIAMI