Gość czyta dzieciom w grupie Gromadka Kubusia Puchatka

2014.10.17

17 października Gromadkę Kubusia Puchatka odwiedziła mama Klary i zaprezentowała dzieciom opowiadanie pt.”Basia i gotowanie”.  Pani Lidka przeczytała  o przygodach tytułowej dziewczynki i  bardzo rozbawiła dzieci. Książka wielce spodobała się najmłodszym.
Przedszkolaki zrozumiały, jak trudną pracę wykonują ich mamy, gdy zajmują się przygotowywaniem posiłków dla całej rodziny.

Warto wspomnieć, że „Basia”,  to kilka książek. Perypetie  Basi poszerzają wiedzę dziecka, pomagają mu zrozumieć otaczający go świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że Pani Lidka odwiedzi nas jeszcze i zaprezentuje kolejne przygody dziewczynki.

Za aktywne włączenie się w głośne czytanie w ramach innowacji "Przygody bajkowych postaci inspiracją do głośnego czytania dzieciom" -  DZIĘKUJEMY.

Monika Stochaj-Górzna