Przedszkolacy wraz z bliskimi z wizytą u Wójta Gminy Lubasz

2014.05.08

8 kwietnia br. Przedszkolacy z gminy Lubasz uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Bractwo Brzechwy, Tuwima i innych autorów” w Krzyżu Wielkopolskim.

Z tej okazji dnia 8 maja Wójt Gminy Lubasz-Pan Zbigniew Jahns osobiście zaprosił do swojego biura Dyrektor Przedszkola „Bajka”- Panią Elżbietę Sobkowiak oraz wszystkich uczestników konkursu wraz z bliskimi, aby pogratulować i wręczyć prezenty.

Podczas spotkania dzieci recytowały wiersze konkursowe, oraz mogły pochwalić się innymi umiejętnościami, jak na przykład śpiew. Spotkaniu towarzyszyła miła i swobodna atmosfera.

Wśród wyróżnionych znaleźli się:

Michalina Grencel  i Maja Kulwas z oddziału Leśne Skrzaty,

Antoś Szmyt – oddział Przyjaciele Bajkowego Lasu,

Róża Korczyc – oddział Gromadka Kubusia Puchatka,

Patrycja Łusiewicz – oddział Pinokio w Miłkowie,

Wiktoria Bednarek – oddział Śpiąca Królewna w Prusinowie.

Na spotkaniu zabrakło Olgi Kmiecik z oddziału Krasnala Hałabały, ale gratulacje i niespodziankę przyjęła na  swoje ręce Wychowawczyni.

Jeszcze raz GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy wielu sukcesów w innych dziedzinach.

Wójtowi Gminy Lubasz - Panu Zbigniewowi Jahns bardzo dziękujemy za pamięć, szczere gratulacje, miłe przyjęcie i piękne niespodzianki.