Dzień Seniora w Dębe

My przedszkolacy życzenia składamy

Niech Wam sprzyja szczęście,

Niech Wam zdrowie służy,

I cieszcie się życiem, sto lat albo dłużej.

Dzieci z naszego przedszkola 18 stycznia wzięły udział w corocznych obchodach Dnia Seniora,

zorganizowanego  przez Radę Sołecką wsi Dębe oraz Komitet Rodzicielski przy przedszkolu w Dębe.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W trakcie uroczystości mili goście mogli podziwiać swoich wnuków w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Były wiersze, piosenki, tańce a także gra na instrumentach. Składamy  serdeczne podziękowania  wszystkim rodzicom za bezinteresowną pomoc i życzliwość, która  w szczególny sposób przyczyniła  się do realizacji naszych, planów i zamierzeń organizacyjnych.