Wigilia w przedszkolu

2019.12.21

W piątek 20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym oraz czas wspólnego kolędowania. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. Wspaniałym momentem było złożenie życzeń przez Panią Dyrektor, a także wyśpiewanie życzeń przez panie nauczycielki wszystkim dzieciom i pracownikom naszego przedszkola. Dzieci podczas Wigilii smakowały rybę, kapustę z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami. Na stole nakrytym białym obrusem nie zabrakło także owoców i słodkości. Na koniec odwiedził nas Gwiazdorek i wręczył każdej grupie wspaniałe prezenty - zestaw zabawek na sale. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Nauczanie zdalne 3 i 4-latki
Nauczanie zdalne 5-latki