Troskliwe Misie z wizytą u Świętego Mikołaja

2017.12.05

Dzisiaj nasza grupa wybrała się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie na cykliczną imprezę okolicznościową pt. " I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Dzieci uczestniczyły w teatrzyku "Smerfy" wystawionym przez Uczniów Szkoły. Były tańce, suto zastawiony stół ze smakołykami oraz wiele innych niespodzianek. Przedszkolaki zaprezentowały się w tańcu i piosence.  Najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym punktem dnia były odwiedziny Świętego Mikołaja, który zjawił się razem  z dźwiękiem dzwoneczków z niespodziankami dla wszystkich dzieci.

Bardzo DZIĘKUJEMY Organizatorom, a szczególnie Mamie Zosi- Pani Sylwii Grzelak za zaproszenie, że to własnie MY mogliśmy dzisiaj uczestniczyćw tak pięknym dla dzieci wydarzeniu. Dziękujemy za wspaniałe prezenty i te indywidualne i dla całej grupy! Było nam niezmiernie miło!!!

P.Z.