Dzień Matki i Dziecka

2016.06.01

Dnia pierwszego czerwca w naszym przedszkolu odbyło sie podwójne święto:Dzień Matki i Dziecka.Przedszkolaki wystąpiłydla swoich mam  w przedstawieniu  pt "Eko-Kapturek". Wszystkie dzieci dzielnie zagrały swoje role,a na zakończenie występu  recytowały wiersz i śpiewały piosenkę o mamie. Były również tańce oraz upominki. Po występach dzieci był dla wszystkich poczęstunek.Atrakcję stanowił tort  zatytuowany "Mama i Ja ",wykonany przez mamusię Oli Sz. Po poczęstunku były niespodzianki dla dzieci.Mamusie recytowały wiersz dla swoich dzieci ,wręczyły im własnoręcznie wykonane książeczki i zakładki. Nie obyło się też bez upominku w postaci zabawki. Dziękujemy wszystkim mamusiom za udział w naszej uroczystości.