„Festyn rodzinny „Mama, Tata i Ja”- Miłkowo

2016.06.01

31 maja w sali w Sokołowie odbył się rodzinny festyn zainspirowany Dniem Mamy, Dniem Taty i Dniem Dziecka. Przedszkolaki wystąpiły w „Bajce z życzeniami” dla swoich rodziców, a później mamusie recytowały wiersze dla swoich dzieci. Poziom wykonania był bardzo wysoki. Wszyscy otrzymali gromkie brawa. Były też prezenty: rodzice otrzymali kwiatki w doniczkach i medale, a dzieci koła ratunkowe. Sołtys wsi zafundował soczki i cukierki, a nasz gość specjalny; P. Renata Szymkowiak przebrana za misia - kolorowanki. Misiu od nas otrzymał swój przysmak- oczywiście miód. Bawiliśmy się wesoło przy muzyce w zabawy integracyjne, tańczyliśmy z misiem, malowaliśmy kredą, dmuchaliśmy balony, nawlekaliśmy korale. Jednak największą atrakcją były zamki dmuchane i cukrowa wata. Zadbaliśmy też o nasze brzuszki, mamy upiekły smakowite ciasto, Rada Rodziców przygotowała grilla. Było wspaniale, rodzinnie i smacznie. Dziękujemy!