Wycieczka do Nadleśnictwa Sarbia- Goraj

2015.05.06

Dnia 06.05.15 r. grupy " Krasnala Hałabały" i " Czerwonego Kapturka" wspólnie  uczestniczyły w wycieczce   do Nadleśnictwa Sarbia.

Dzieci zwiedziły muzeum i salę edukacyjną.  Szlakiem "Stary las uczy nas" oprowadzała dzieci Pani Maria Spychała,  omawiając budowę i funkcje lasu, korzyści jakie mamy z lasu, zagrożenia i sposoby jego ochrony przed czynnikami szkodliwymi oraz przepisy przeciwpożarowe.   Miłe  chwile dzieci  spędziły  na leśnym placu zabaw. Wycieczka dostarczyła przedszkolakom dużo wiadomości i niemało wrażeń. Ponadto  wróciliśmy obdarowani folderami , opaskami odblaskowymi i odznakami " Przyjaciela przyrody".

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji wycieczki, w szczególności Panu Grzegorzowi Majchrzak.