Wycieczka do Biblioteki- Dębe

2015.03.27

Bardzo się ucieszyliśmy, kiedy zostaliśmy zaproszeni do udziału w zajęciach teatralno- muzycznych z "Muzykolakami". Dzieci miały okazję bawić się wspólnie z zajączkiem, który przygotowywał się do zbliżających Świąt Wielkanocnych. Tego dnia zostaliśmy również zaproszeni do biblioteki. Maluchy miały okazję obejrzeć pokaźny księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek. Ponadto brały aktywny udział w zajęciach słuchając opowiadania "Zajączek w bibliotece". Na zakończenie zajęć dzieci kolorowały bohatera opowiadania. Odbyła się również wycieczka pośród półek z książkami. Pani bibliotekarka zachęcała dzieci do korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Przedszkolaki obiecały, że wrócą tu z rodzicami.